ПРОЧНЫЙ, ВЫСОКОПРОИЗВОДИТЕЛЬНЫЙ

КОВРОЛИН ИСКУССТВЕННЫЙ ГАЗОН

ПРОДУКЦИЯ

Çim Halı

Günümüzde bakımı kolay ve uzunu ömürlü olan dekoratif suni çim halı sistemlerinin kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Kullanım alanı olarak oldukça geniş bir yelpazeye hitap edebilen çim halı çay bahçeleri, alışveriş merkezleri, kafeteryalar, yazlık evler, belediye parkları gibi birçok alanda oldukça fazla tercih ediliyor.Suni çim halılarını tercih ettiğinizde firmamızda birçok alternatif ürüne ulaşabilirsiniz. En çok kullanılan alanlar için birbirinden farklı ve değişik özellikte çim halı modelleri bulunuyor. Yapay çim halı sistemleri ile dekorasyon ve peyzaj ürünleri, çevre düzenlemesi çalışmalarında ve mimari tasarımlarda tercih ediyorlar.

Çim Halı Çeşitleri

Sulama gerektirmeyen ve uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz yapay çim çeşitleri farklı özelliklerde ve değişik kalitelerde bulunabiliyor. Siz de ihtiyaç duyacağınız spor çim halıları için firmamıza gelerek futbol, hokey, golf, tenis gibi alanlarda çim halı modellerimizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvardan duvara halı çeşitlerimizi de değerlendirerek bu ihtiyacınıza uygun modelleri de bulabilirsiniz.

Suni Çim Halı Fiyatları

Her talebe uygun modelleri bulabileceğiniz firmamızda tüm modeller kaliteli ve uzun yıllar kullanım imkânı sunar. Özellikle de çim halı ihtiyaçlarınızda sizlere sunduğumuz tüm modellerimiz uzun yıllar güvenle ve sorunsuz kullanılabilecek kalitede olması nedeni ile ürünlerimize güveniyoruz.Firmamızda incelediğiniz tüm ürünler en uygun fiyata ve en iyi kalitede sizlere sunuluyor. Firmamıza ulaşarak ürünlerimiz hakkında ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman ve kaliteli ürünler sunan firmamızın ürünleri ile tanışmadan çim halı almayın.