UZUN ÖMÜRLÜ, YÜKSEK PERFORMANSLI

Parça ve Yolluk Halılar

ÜRÜNLER

Halı

Nurteks halı modelleri ile yaşam alanlarınıza konfor, zarafet ve güzellik kazandırıyoruz. Duvardan duvara halı, cami halısı ve otel halısı ihtiyaçlarınız için en zengin renk ve desenleri geniş ürün yelpazemizin içinde bulabileceksiniz.
Birbirinden farklı seçenekleri tüm zevklere ve bütçelere uyacak şekilde ayaklarınızın altına seriyoruz.

Duvardan Duvara Halı

Duvardan duvara halı evlerinize ve iş yerlerinize şıklık ve sıcaklık katarken konforuyla da mekânlarınızı zevk sahibi bir havaya büründürüyor.
Neden Duvardan Duvara Halı?

Daha Güvenlidir

Duvardan duvara halı nemi emmesinden dolayı kaymayı önleyerek kaza risklerini minimuma indirir ve düşmelere karşı incinme ve yaralanma olasılığını azaltır.
Aynı zamanda sert ve parlak zeminlerde ortaya çıkan güneş ışığı yansımasının insanın gözünü alması gibi sebeplerle karşılaşılabilecek kazalara karşı da önemli bir önlemdir.

Gürültüyü Kontrol Etmenizi Sağlar

Zemininde halı bulunan ortamlar çok daha rahatlatıcı ve huzurludur. Çünkü halının sesleri emici özelliği sayesinde daha sessiz iç mekânlar oluşmasını sağlar. Ayrıca çok iyi bir akustik ortamı oluşturur. Sesi ve gürültüyü kontrol edebilmenin yanı sıra görsel olarak da ortamın huzuruna katkıda bulunur.

Yürüme Kolaylığı ile Omurgayı Rahatlatır
Halı üzerinde yürümek sert zeminlere oranla daha kolaydır. Bu da eklem ve omurga rahatsızlıklarına karşı insanları koruyan azımsanmayacak bir etkidir.
Halı, aynı zamanda gelişim süreci boyunca çocukların ayak sağlığı açısından da önemli bir katkı sağlayan unsurdur.
Anti-bakteriyel, Dayanıklı ve Zarif Otel Halıları
Oteller için özel olarak geliştirilen tasarımlarla her tür konsepte uyan, zevk sahibi otel halılarımız sayesinde işletmenizin tarzını misafirlerinize en iyi şekilde yansıtabileceksiniz.
Oteliniz için kullanacak olduğumuz halının boyutları, modeli ve desenleri otel projesi tasarım çalışmalarımız ile size özel olarak tasarlanır. Bunun yanında büyük veya küçük çaplı olsun her tür otel işletmesi için birbirinden farklı iç ve dış mekân halısı modellerimiz de bulunmaktadır.
Kaliteli ve Ekonomik Cami Halıları
Sektörde 40 yılı aşan bilgi ve deneyimlerimizi cami halısı için de kullanmaktayız.
Alev almayan, tüy dökmeyen ve anti-bakteriyel cami halısı modelleri ile ibadethanelere yüksek kalitede hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktayız.